Eazy Gaming

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eazy Gaming

Ez egy MTA Szerver


2 posters

    Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz

    avatar
    Will S Matchu
    Újonc
    Újonc


    Hozzászólások száma : 1
    Join date : 2017. Jan. 21.

    Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz Empty Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz

    Témanyitás by Will S Matchu Szomb. Jan. 21, 2017 1:09 pm

    Ebben a kis topikban szeretném ismertetni hogy mit szeretnék igazán a frakcioval elérni , a *Hősők* Ahogy viszonyulnak a munkához , Maga az egészségügyi intézmény bemutatása, és a *Hősők* Napi leterhelő munkaideje .
    Mindenből röviden és lessz vázlatos formában is

    Kezdeném az IC részel vagyis In Character

    Mi az Országos Mentőszolgálat
    Az mentőszolgálat az életmentést és a betegszállítást végző intézmények tevékenysége.
    A mentésügy országos intézménye az Országos Mentőszolgálat (OMSZ), működési köre az ország egész területére kiterjed.


    Már tudjuk hogy mivel foglalkozik az OMSZ akkor jöhetnek a frakcióval kapcsolatos kérdések.


    Ismertetném a Frakcióval kapcsolatos témaköröket: 1. Frakció szabályzat - (( Mindenkinek kötellessége betertani , viszont szabálysértéskor meghatározott büntetés von maga után 1, figyelmneztetés,2 figyelmeztetés +kulcs elvétel ,3 Frakcióból elküldése ))    

     2. Egészségyügyi épület - ((kórház)) Egy tiszta környék, az épülettel szemben egy park található ahová a betegeket kilehet vinni levegőzni ,a bajtársaink pedig esetvégén a kórháza igyekezve jönnek és az ápólók segitenek a sérűlteken .

     3. Bajtársak Napi rutin munkája - Mondtatni ők a megváltóink ha egy baélesetkövetkeztében beszorulsz és minjárt véged van...stb Az ő feladatuk az életmentés , betegszálitás .JÓL GYŐZŐDJ MEG HOGY MIKOR HIVJ MENBTŐT!!
                                       Felkelnek reggel 6 vagy 14 kor és mennek *dolgozni* , dolgozni szó alat azt lehet érteni hogy minden egyes 20 vagy  40 percben van hivásuk ez nem mindenhol van igy ugyebár és rutin szerüen elvégzik a munkát

     4. Anyagi háttér és Egészségügyi eszközök: Államilag támogatva van az egészségügy szóval reméljük hogy mindig lessz rá keret
        Több fajta táskáink vannak ugynevezett Eset/Sürgűsségi táskák , Van külün oxyologus kis 20x20 cm 2000 típusú respirátorebban és egyéb kémiai anyagokat is tartalmaz , pl morfium,calcium , vas, stb, van orvosi táskánk ugye ebben nagyob/több felszereltégel vagyunk elllátva

    Eset táskában található:
        -olló
    -sima/égési kötszer
    -Hordozható defibrilátor
    -vérnyomás mérő
    -Gyógyszerek, endotracheális
    -Gyermek és újszülött lélegeztető ballon
    -Tubusok,kötszerek,infúsiók
    -Gyermeklaryngoscop

                                               
                                               Ugyanez a felszerelés található a többi készletben /táskákban is csak bövitve de elég az eset táska


    Gépkocsikban található:
          -Gyerekhordágy
          -Gerinchordágy                                                                                  Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz B89r4p
          -KED mellény
          -Gyereksürgősségi táska
          -Ferno rögzítőkészlet
         

                                                       





    Akkor az OOC részlegel szeretném folytatni vagyis Out Of Charaterrel

    Miért pont az Egészségügyet válaztottam ?
    Ez nagyon egyszerű, mert mentőápólónak tanulok és szeretnék segiteni más embrereken szerintem elmontem a lényeget ebből

    Amit akarok kérni :  Skint , Gépkocsikat                                    Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz 2vkgvmo      

       
    Bemutatkozás : Szabó Nimród , általában Nimródnak szoktak hivni vagy a becenevemen ( Kopasz -nak) .1998.01.07.-én születtem Szombathelyen , 18. dik életévemet betöltöttem már ugyhogy igen Very Happy. Harkán lakom , Sopron mellet 15 km -re helyezkedik el  .Sopronba járok gimnáziumba , Hobbym A foci , Airsoft . Ha tudni akartok még rólam valamit csak nyugodtan irjatok szerintem nagyjábol mindent elmondtam .
    Jamin
    Jamin
    Tulajdonos
    Tulajdonos


    Hozzászólások száma : 14
    Join date : 2017. Jan. 13.

    Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz Empty Re: Will S Matchu Frakció Jelentkezése az Országos Mentőszolgálathoz

    Témanyitás by Jamin Szomb. Jan. 21, 2017 3:32 pm

    Figyelmesen átnéztem,és nekem tetszik.GYERE FEL HOLNAP 16:00 Óraakor,és tartózkodj Koby Várójában.

      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 4:40 pm